[x] Zamknij

Kolejny udany mecz piłkarzy Olimpia Osowa rocznik 2005

2018-10-18

Sobota trzynastego października wbrew przesądom okazała się szczęśliwa dla piłkarzy Olimpii Osowa, którzy pod egidą trenera Mariusza Radonia rozegrali swój kolejny mecz ligowy. Tym razem przyszło im zmierzyć się z drużyną klubu Jaguar Gdańsk.

Od początku było wiadomo, że łatwo nie będzie. Jednak dzięki bramce Tomasza Chojnackiego pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Olimpii Osowa.

Po przerwie pod naszą bramką dzielnie bronioną przez Wiktora Nalewaję nie raz jest gorąco. Drużyna Jaguara nie daje za wygraną i doprowadza do remisu.

Jednak końcówka meczu to piękne drużynowe akcje w wykonaniu trampkarzy Olimpii Osowa. Po golu Juliana Ostapczuka i jedenastce Tomasza Chojnackiego mecz kończy się wynikiem 3:2 i zwycięstwem osowskich piłkarzy.